Sepet

Doğal Ardıç/Çam Ağacı Katran Solüsyonu Serumu El Yapımı Doğala Özdeş 100 Mle.

Yeni
Doğal Ardıç/Çam Ağacı Katran Solüsyonu Serumu El Yapımı Doğala Özdeş 100 Mle.
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
60 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
168,90 TL
Vergiler Hariç: 143,14 TL

>QUESERA DOĞAL EL YAPIMI ARDIÇ/ÇAM AĞACI KATRAN SOLÜSYONU(SERUM)DOĞALA ÖZDEŞ FAYDALARI-BENEFITS:/

>Yüksek Dağlarda Nadide Ağaç olan Ardıç ve Çam'dan oluşan özel yöntemlerle elde edilen Katran Yağı'nın en uygun Birleşimin oluşturduğu KANTARON YAĞI ile İşlenmiş olan Solüsyon(Serum)SAÇ Diplerine ve Vücudun Yaralı Tahrişli Bölgelerine MASAJ-yardımı ile Uygulanmalıdır<Saç'ın Kimyasal dokusunu onarıp Dökülen Saç'ların yeniden Çıkmasında olağanüstü yardımcı olur.

>Dermatit<Kaşıntı<Egzama<Mantar<Uyuz<Sedef<Eklem ağrıları<Kanamalı yaralar<İçeriğindeki Kantaron Yağı<Çam Katranı ve Ardıç yağı sayesinde Cilt ve Saç derisine bakım yapar<Kendine has kokusu Koah sorunu olanlara yardımcı olur.

>Sıcak döküm yöntemleri ile İngiltere'den STEPHENSON ve Amerika'dan NATUREL SOURCING Firmalarından İTHAL ettiğimiz

  %100 Doğal Organik içeriğinde kesinlikle Kimyasal Maddeler içermeyen Hammaddeler ile Tesisimizde Büyük bir Titizlikle El Yapımı olarak Üretimi yapılmaktadır.

>Ürünümüz Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Laboratuvar'larında ARGE-ÜRGE-DERMOTOLOJIK TEST VE ANALİZ'LERİ Yapılmış olup<Sağlık Bakanlığı ÜTS Ürün Takip Sisteminde Barkod'lu olarak kayıtlı,Tescilli ve Onaylıdır. 

İÇİNDEKİLER-INGREDIENTS:/

>AQUA-HYPERICUM PERFORATUM OIL-CETEARYL ALCOHOL-POLYSORBATE 60-PINUS PALUSTRIS WOOD TAR-LEUCONOSTOC/RADISH ROOT-FERMENT FILTRATE-JUNIPERUS COMMUNIS-FRUIT OIL-D-LIMONENE.

Yorum Yap