Sepet

queserahandmadecosmetics

Çok İyi

0

Ortalama

0

Kötü

0

queserahandmadecosmetics

Natural Susam Yağlı Ylang Ylang Sabunu El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
NATURAL SUSAM YAĞLI YLANG YLANG SABUNU.:/FAYDALARI-BENEFİTS.://. Cildin elastikiyetini kaybetmesi ve kuruması gibi kolajen yapıyı etkiliyen durumlarda içinde bulunan çinko kolajen üretimini hızlandırarak cilde destek sağlar;. İçeriğinde bulunan kendine has özel yağlar sayesinde kuru ciltlere çok iyi..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Orkide Yağlı Sabun El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
Quesera natural orkide yağlı sabun, içeriğindeki doğal orkide yağı sayesinde cildinizi nemlendirerek cilt sağlığı ve bakımınıza önemli ölçüde yardımcı olur. Hayvansal yağ, kostik ve paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Içindekiler / ingredients: Hindistan cevizi yağı, zeytinyağ..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Kantaron Yağlı Sabun El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
Quesera Natural Kantaron Yağlı Sabun, deri üzerindeki yaralarda mikrop ve iltihap oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Hücre yenileyici özelliği sayesinde yaranın çabuk kapanmasını destekler. Yara ve yanık izlerini iyileştirir, yanık acısını hafifletir. Antiseptik özelliği sayesinde akne ve sivilc..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Jojoba Yağlı Sabun El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
Quesera natural jojoba yağlı sabun, jojoba yağı, çinko, bakır, b ve e vitaminleri içerir. Cildinizi derinlemesine besler, nemlendirir ve saçlarınızdaki kuruluğu önleyerek daha parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Antialerjen içeriğiyle ciltteki sivilce ve akneleri giderilmesini destekl..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Gül Suyu Sabunu El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
Quesera natural gül suyu sabunu cildinizi canlandırmaya ve ph dengesini korumaya yardımcı olarak hoş kokusu ve ipeksi dokusuyla teninizi tüm gün boyunca nemlendirerek cildinizi ferahlatır. Hayvansal yağ, kostik ve paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Içindekiler / ingredients: ..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Ginkgo Biloba Yağlı Sabun El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
Quesera Natural Ginkgo Biloba Yağlı Sabun, Ginkgo Biloba ağacı yapraklarından sizin için özel olarak üretilmektedir. Aynı zamanda cildinizi derinlemesine temizleyip nemlendirerek daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Yüz ve vücut bakımınız için ideal olan bu sabunu tüm cilt tipleri ..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural E-vitaminli Katran Sabunu El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
>QUESERA DOĞAL EL YAPIMI NATURAL COVID 19'A KARŞI E-VİTAMİNLİ KATRAN SABUNU DOĞALA ÖZDEŞ FAYDALARI-BENEFITS:/>E-Vitamini desteği Ardıç ve Çam Ağacı Katranı< Yeşilçay Ağacı özü birleşimiyle Ölü hücreleri yeniler<SAÇ'a olağanüstü destek verir<Kaşıntılı Ciltlerde Mantar<Egzama<Derm..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Defne Yağlı Türk Hamamı Sabunu El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr
NATURAL DEFNE YAĞLI TÜRK HAMAM SABUNU.:/ FAYDALARI-BENEFITS.://. İçeriğinde özel Hamam kokusu barındıran bu özel Sabunumuz,En hassas ciltlerdede kullanılır;. Kuru Citlerde sık görülen Cilt çatlakları Defne Yağı sayesinde önlenerek derinin ilk günkü görü-        nümünü, Düzen..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Badem Yağlı Lavanta Sabunu El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
NATURAL BADEM YAĞLI LAVANTA SABUNU.:/FAYDALARI-BENEFİTS.://. Cilteki Akne ve Sivilceleri kullandıkça yok etmede yardımcıdır,Ciltteki ölü derilerin temizlenmesinde,Morlukların giderilmesinde,İçeriğinde bulunan Badem yağı ve Lavanta yağının Antiseptik özelli-ği sayesinde Vücudun doğal koruma etkisinde..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Avokado Yağlı Sabun El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
Quesera Natural Avokado Yağlı Sabun, içerdiği özel avokado yağı sayesinde hassas cildinizin yumuşaklığa ve esnekliğe kavuşmasına yardım ederek cildinizde rahatlatıcı etki uyandırır ve cildinizdeki yaşlanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Avokado Yağının eşsiz besleyici özelliği sayesinde saç kökle..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Argan Yağlı Sabun El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
FAYDALARI-BENEFİTS.://. Vücut temizliği için iyi bir alternatiftir/Cildi derinlemesine temizler ve arındırır;. Cildin Pürüzsüzleşmesine yardım eder/Keratolitik etkisi vardır,Sivilce,Akneleri kurutucu özelliktedir.. Antiseptik ve Antibakteriyeldir/Ciltte yağlanmaya sebep olan yağ salgısını azaltır.. ..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Natural Aloe Vera Sabunu El Yapımı Doğala Özdeş 80 Gr.
NATURAL ALOE VERA SABUNU.:/FAYDALARI-BENEFİTS.://. İçeriğindeki antrakinon müshil etkili Natural Aloe Vera hücre yenilemede yardımcı olur;. İltihap söktürücü,bakteri öldürücü yara ve yanık iyileştirme özellikleriyle ideal yardımcıdır;. İnsan cildinde PH dengeyi ve Akne,Vulgaris,Sivilce içinde mükemm..
89,90 TLVergiler Hariç:83,24 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)