Sepet

Doğal 6 Lı Sabun Seti El Yapımı Ahşap Kutu Hediye Doğala Özdeş 480 Gr.

Yeni
Doğal 6 Lı Sabun Seti El Yapımı Ahşap Kutu Hediye Doğala Özdeş 480 Gr.
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
60 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
268,90 TL
Vergiler Hariç: 248,98 TL

>QUESERA DOĞAL 6 LI SABUN SETİ DOĞALA ÖZDEŞ FAYDALARI-BENEFITS:/

>KATRAN SABUNU<Afrodizyak<Antibakteriyel<Antiseptik içeriği bulunan Mikropların kırılmasında Ciltte ve Saçta faydalı<Akne< Egzama<Kaşıntı<Mantar<Kellik Sorunu<Saç kıran<Kepek oluşumu<Saç dökülmesi<Uyuz<Cilt yaraları gibi Sorunların giderilmesin

de önemli derecede yardımcı olur<Astringent<Antifungal<Antibakteriyel özellikte<Cilt ve Saçta PH uyumludur<Sistit Rahatsızlığın

ın oluşturduğu İltihapların giderilmesinde yardımcı olur<Kaşınan Cildi yatıştırır<Afrodizyak Kokusu Nefes alımını Rahatlatır.

>AVOKADO SABUNU<Doğal ve Gençleştirici özelliği ile Yağlı<Kuru ve Hassas Ciltlerin içine işliyerek Besler<Cildi Nemlendirir.

>Taze Naranciye kokusu ile Cildiniz bu Kokuyu gün boyunca taşır<Avokado içeriğinde bulunan A-B-D-E Vitaminleri ANTİOKSİDAN içerikli olup Radikalleri Mikropları engeller<Cilt Lekelerini Temizler<Cilde Tonik Uygular.

>KANTARON SABUNU<Ciltteki aşırı SEBUM üretimini engeller<Akneli Sedefli Ciltlerde etkilidir<Biyolojik özellikte olup Cild ve Saçı

Güneşten korur<Antiseptik özelliği ile Yanık<Yara<İltihap<Sivilceye iyi gelir<Hücre yenileyicidir<Damar büzücü etkisiyle Vücutta-

kanamayı durdurur<Cilt Lekelerine<BEBEK'lerin Pişiklerine iyi gelir<SAÇ Diplerine Masaj yaparak uygulandığında Saç dökülmesini durdurur<Cildin ve Saçın Mikrop Kapmasını önleyen çok iyi ideal bir Sabundur.

>LAVANTA SABUNU<Doğal kokusu ile Vücutta Ferahlık hissi verir<Akne<Sivilce<Siyah Noktaların giderilmesinde yardımcı olur.

>Antiseptik etkisi sayesinde SAÇ ve CİLDİ Temizler<Kepek oluşumunu önler<Saça ve Vücuda Nemlilikle Yumuşaklık sağlar.

>Vücuttaki kokuları giderir<Böcek kovucucu özelliğe sahiptir<Cilt ve Saç Sorunu olanlar Mutlaka Lavanta Sabunumuzu Kullansın.

>BALLI SALEP SABUNU<Kadınların CİLT VE SAÇ Bakımlarına ne kadar düşkün olduğundan bahsetmemize gerek yok<Onlar için CİLT ve SAÇ Bakımının yeni Vazgeçilmez Tamamen Doğal ve Bitkisel El yapımı DOĞALA ÖZDEŞ olarak BAL VE SALEP'ten Üretimi yapılmış olan Bayan'larımızın tercihen kullanacağı Quesera Doğal Ballı Salep Sabunudur.

>Bal ve Salep Doğal karışımı Ciltteki Sebum Miktarını dengeleyici özellikte<Cilt ve Saç Gözenekleri açar<Cilt ve Saça Ferahlık sağlar<Cilt ve Saçı Besler<Nemlendirici özelliği ile Yumuşaklık vererek Cildi gençleştirir<Sadece CİLT için değil SAÇ içinde olağanüstü faydaları vardır<Bal ve Salep Karışımıyla Doğal olarak Eşsiz Nefis bir Muhteşem Has Kokuya sahiptitir.

>KEÇİ SÜTÜ SABUNU<Ciltte ve Saçta Nemlendirici bir etki oluşturur<Kuru Cilt ve Saça iyi gelir<Cilt ve Saç Temizliği için Hassas etkiye sahiptir<Akne'ye neden olan Bakterileri öldürür<Ciltteki Bakterilerden Cildi arındırır<Sivilce Temizlemede yardımcı olur.

>Cildin ve Saçın Rahat bir Nefes almasını sağlar<Mantar<Egzama Problemlerinde<Enfeksiyonlarda mücadele eder<Yüksek oranda Protein içerir<A-B Vitaminleri içerir<Siyah Noktaları temizler<Cilt ve Saçın Canlanmasını sağlar<Saçtaki Kaşıntıyı yok eder.

>Cildi kurutmaz<Yüz Lekelerinin giderilmesindeki etkisiyle Bakterileri öldürmede yardımcı olur<Doğal bir PEELİNG etkisi oluştura

rak Vücuttaki ölü Derileri Ciltten uzaklaştırıp<PEELİNG özelliği uyguladığı için Düzenli Kullanılırsa CİLT RENGİNİN açılmasını ve Beyazlaşmada yardımcı olur.

>Ürünlerimiz Sıcak döküm yöntemleri ile İngiltere'den STEPHENSON SABUN BAZI ve Amerika'dan NATUREL SOURCING %100 Doğal Organik ve İçeriğinde Kesinlikle Kimyasal Maddeler olmamaksızın Büyük bir Titizlikle Tesisimizde EL YAPIMI Olarak Üretiliyor.

>Ürünlerimiz Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Laboratuvar'larında ARGRE-ÜRGE-DERMOTOLOJİK TESTLERİ VE ANALİZLERİ Yapılmış olup<Sağlık Bakanlığı ÜTS Ürün Takip Sisteminde Kayıtlı Barkod'lu olarak Tescilli ve Onaylıdır.

Yorum Yap